1930 yılından beri Avrupa'nın otel zinciri markası “Steigenberger Hotel Groups…”

1930 yılından beri Avrupa’nın otel zinciri markası “Steigenberger Hotel Groups…”

Avrupa’nın prestijli otel gruplarından biri olarak lüks oteller sınıfında yer alan Steigenberger Hotel Group, her konuğa özel bir özen gösterilmesi ve her konuğun unutulmaz hatıralarla ayrılmasını garantileyen eşsiz otelcilik geleneği ve tutkusu ile hizmet veriyor…

Avrupa lüks otel sektöründe bir öncü olarak, bir “Made in Germany” otel kültürü ve vizyonu ile içtenlikle hizmet veren “Steigenberger Hotels and Resorts”, büyümeye devam ediyor. İddialı hedefler için her zaman değerli ve güvenilir ortaklıklar kuran Steigenberger Hotel Group, müşterilerinden ışıl ışıl parlayan bir gülümseyiş, dürüst bir iltifat ya da içten bir teşekkür almanın en belirleyici başarı faktörü olduğunun bilincinde… Steigenberger Hotel Group, özellikle Avrupa’da gelenek ve göreneğin işaret ettiği benzersiz uzmanlığı ile biliniyor. Ulusal ve Uluslararası İş Geliştirme Ekibi ile her konuda kapsamlı çalışmalar gerçekleştiren grubun bünyesinde, marka yönetimi ile özellikle hedef gruplara online satışa odaklanan güçlü bir dağıtım sistemi de bulunuyor.

1930 yılından beri bu geleneği sürdüren grup, Nisan ayında İstanbul ile tanıştı.

Alman servis mükemmeliyetçiliği ile Türk misafirperverliğini bünyesinde bir araya getiren bu buluşma için, yerel ve uluslararası pek çok büyük şirketin konumlandığı bir finans merkezi olan Maslak tercih edildi. Nisan ayında düzenlenen basın toplantısında Steigenberger Hotels AG CEO’su Puneet Chhatwal düşüncelerini şu cümleler ile dile getirmişti: “Avrupa ve Asya kıtalarını birleştiren İstanbul, stratejik konumu ile grubumuzun büyümesinde önemli bir hedefti. Bu birleşme ile Türkiye’yi ziyaret edecek olan misafirlerimize mükemmel Alman servisi niteliğini de artı bir katma değer olarak getirmiş olduk”

Steigenberger ile yapılan anlaşma ile ilgili olarak Oğuz Serim, “Bu yeni ve heyecan verici gelişme, otelimizin seçkin profilini daha da ileri taşıyacak. Otelimiz, bu yeni kimlik ve yeni marka yapılanması ile, Steigenberger’ın geniş vizyonu sayesinde 21. yüzyıla uygun bir yönetim ve gelişime ulaşacak. İstanbul Maslak’ta böyle bir yeni markayla geleceğe devam etmek bizim için de son derece mutluluk verici bir süreç” diye anlatmıştı.

Cem Kınay da yaptığı konuşmada, “Hedeflerinin bundan sonra öncelikle Maslak’ın gelişen yaşam alanı kimliğini daha da belirginleştirecek şekilde Steigenberger Hotel Maslak İstanbul otelini gerçek bir cazibe merkezi haline getirecek bir çok yeniliği hayata geçirmek ve kısa bir süre içerisinde de bu birlikteliği yine böylesine özel lokasyonlar tercih ederek Türkiye’ye yaymak olduğunu belirtmişti…