‘Steigenberger’in 25. Katından Panoramik İstanbul ve Boğaz Manzarası…

‘Steigenberger’in 25. Katından Panoramik İstanbul ve Boğaz Manzarası…

Binlerce yıllık benzersiz bir tarihe sahip olan ve iki kıtayı birbirine bağlayan İstanbul’un enfes panoramik görüntüsüne ve boğazın ihtişamına yakından tanık olmak ve yerel yaşamın bir parçası olma fırsatını yakalamak isteyenler Steigenberger Hotel Maslak İstanbul’un 23-25. katları arasında yer alan Skyline Suit odalarının konforunu yaşıyorlar.

‘Steigenberger’ misafirlerini Maslak iş merkezinin kalbinde, İstanbul’un tarihine ve boğazın eşsizliğine davet ediyor…

İstanbul’u daha yakından tanımak, kültürel ve tarihin içinde olmak isteyenler İstanbul’u ister iş, ister eğlence amaçlı ziyaret etsinler, Steigenberger’in hem lokasyonu hem de özel Skyline Suitlerinin konforunu yaşamaktan mutluluk duyuyorlar.

Standart üstü servis ve sıcak bir atmosferiyle kendilerini evlerinde hissedecekleri Skyline Suit odaları, otelin 23-25. katları arasında yer alıyor. Şehir manzaralı suitler 65 ila 80 metrekare olup, misafirlerine rahat bir konaklama imkanı sunuyor. Oldukça geniş olan suitlerde, kapı zili ve çift giriş bulunmasının yanında yemek masası ve oturma bölümü de bulunmakta. Çalışmak, eğlenmek ve rahatlamak için misafirlerine özel dizayn edilen otelin ulaşımı kolay, sessiz ve güvenli lokasyonu da eklenince konaklamanın adı her zaman olduğu gibi yine Steigenberger oldu…